KONST / Litografier / Färglitografier 8459177
*
nr 845 9177
Färglitografier
2 st, Wilhelm Wik 1/20 80/100, motivets mått: 29x38 mm: 28x24
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 september 2013
kl 19:23:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/9 18:13:24
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:39
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:34
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:35
*
Färglitografier
nr 845 9177
Färglitografier
2 st, Wilhelm Wik 1/20 80/100, motivets mått: 29x38 mm: 28x24
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 september 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/9 18:13:24 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:39 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:34 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:35